Problémy s coming-outem? S rodinou? S partnerkou? Se sexem? V práci? Ve škole? Neboj. Z toho se vylížeš!

Z toho se vylížeš!

My jsme se z toho už vylízaly. Teď je řada na tobě!

LS se za 10 let své existence setkaly s tisíci příběhy, trápení, vtipných, trapných, veselých, ale i těch smutných a leckdy i nenávistných situací. A závěr máme jediný – z toho se vylížeš. Přinášíme vám příběhy ze světa duhových holek, takových, jakých jsou. A proč? Abyste věděly, že v tom nejste samy. Že to, čím si právě procházíte, už někdo zažil před vámi a zkrátka se z toho vylízal.

„Z toho se vylížeš“ vzniklo díky vlastní zkušenosti. Kdyby totiž v našem mládí existovalo místo, kde se někdo L problematice takto věnuje, řeší skutečné problémy, radí a hlavně ukazuje, že právě ten můj problém není jen můj a že se s trochou trpělivosti vše vyřeší, naše mládí by bylo mnohem snazší. Nemůžeme zaručit, že nezopakujete naše chyby. Chceme vám ale říct, že (možná i s trochou nadsázky) se z toho fakt brzo vylížete.


#ZTOHOSEVYLIZES MÁ JASNÉ CÍLE

SDÍLET

Vše, co tu sdílíme, jsou skutečné příběhy, názory a zkušenosti od holek, které s čímkoliv bojovaly a nakonec se z toho vylízaly.

BAVIT

Samy jsme jako duhové holky zažily spoustu vtipných (i trapných) okamžiků. Dokážeme mluvit o vážných tématech, uvnitř jsme ale trhlý (třicetiletý) holky, které si umí udělat srandu i samy ze sebe.

INSPIROVAT

Dáváme pro vás dokupy příběhy, které vás inspirují třeba v coming outu, v partnerské komunikaci, ve společné hypotéce, ale třeba i v posteli.


KDO ZA TÍM STOJÍ?

Irča Skoky

V roce 2020 Irča převzala kompletní správcovství značky 🏳‍🌈 LS. Stará se o Facebookové stránky, Instagram, web. Protože si sama procházela těžkým obdobím coming outu, dobře ví, jak důležité je mít kolem sebe lidi, co vás poslouchají, vnímají, a hlavně rozumí. Protože zažili totéž. A tak založila projekt #ztohosevylížeš. Irča je  marketingová specialistka v Zaslat.cz, jako freelancer se věnuje designu a editování videí. Žije se svojí přítelkyní aktuálně v Bratislavě.

Bětka Nečasová

Bětka je bývalá tisková mluvčí Student Agency, redaktorka Českého rozhlasu a aktuálně marketingová specialistka v Zaslat.cz. Je hráčkou amerického fotbalu za tým Amazons Brno. Má bohaté zkušenosti s PR a copywritingem, a proto byla první volbou jako editor článků a rozhovorů na ztohosevylizes.cz. Aktuálně Bětka bydlí se svou přítelkyní a čtyřnohým parťákem u Prahy.


OZVI SE

Máte zajímavý příběh a chcete, abychom s vámi napsali článek? Nebo máte jakoukoliv otázku či zpětnou vazbu? Ozvěte se nám!